ertaş
Ana Sayfa    Başkanın Mesajı    Yönetim Kurulu    Tarihçe    İletişim
Ertaş Ailesi'nin Düğün Töreni

Ertaş Ailesi'nin Düğün Töreni

   Nevşehir'imizin hayırsever İş Adamı ve Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş'ın küçük oğlu Mustafa Ertaş'ın hafta sonunda Dedeman Otel'de düzenlenen dillere destan düğün törenine görülmemiş bir katılım gerçekleşti. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'in Nikahını kıydığı düğünde şahitliğini ise Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir Garnizon Komutanı Turgay Aras, Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Trabzon Milletvekili Koray Aydın yaptı.

   Ertaş Ailesinin bu mutlu gününde rekor bir katılımla Dedeman otelinin salonları doldu doldu taştı. Düğün Töreninde Siyaset, Sanayi ve İş Dünyası Medya ve protokol Dünya’sının renkli simaları ve çok sayıda Nevşehirli iş adamları esnaflarımız yer aldılar. Damat Mustafa Ertaş ile Gelin Seda hanımın şıklığı ile göz kamaştırdığı gecede, Ankaralı Namık da Salonu Coşturdu.

   İstanbul’dan gelen sanatçı Özden'in şarkılarıyla başlayan muhteşem Düğün Töreninde, Fikret Çapacı'nın sunumlarıyla Sahneyi Ankaralı Namık 'ın almasıyla adeta yer yerinden oynadı. Salonu dolduran binlerce kişi Ankaralı Namık'ın birbirinden güzel parçalarıyla yaklaşık 2 saat boyunca gönüllerince eğlendiler. Ankaralı Namık la hatıra fotoğrafı çekinmek isteyen hayranlarını geri çevirmeyen sanatçı performansıyla düğün konuklarından da tam not aldı. Muhteşem düğünün akıllarda kalan bir başka anekdotu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ertaş ailesinin Dedeman otelde gerçekleştirilen düğün töreninde yüzlerce çelenk ve çiçekler ise düğün bitiminde ancak kamyonlarla taşınabildi. Salonda yer bulamadıkları için geri dönmek zorunda kalanları da sayarsak, Dedeman Oteli yetkililerinden de aldığımız bilgilere göre şu ana kadar Nevşehir’in en büyük kalabalık toplayan düğünü ve en ilgi çeken düğünü dersek abartmış olmayız.

   Ertaş ailesi olarak bizleri onurlandıran bütün Nevşehirli hemşerilerimize eş dost arkadaş ve akrabalarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Herkesten Allah razı olsun. Hayatta her şey bir tarafa herkesin yeter ki böyle gönül dostları olsun. Acılar kederler paylaştıkça azalır, böyle özel ve güzel günlerde paylaştıkça çoğalırmış sözü gerçekten çok doğru son olarak bir baba olarak da Mustafa&Seda yavrularımıza mutluluklar diliyorum.

15.09.11 | Gösterim: 1061 | Yazdır | Devamı
Haberler
ertaş Metaş Güneş Paneli Sözleşmesi
25-07-14
ertaş BlokBims'te Personelle İftar Yemeği
03-07-14
ertaş Müftülükte İftar Yemeği
01-07-14
ertaş 2013 Yılın En İyi Yatırımcı Ödülü
26-05-14
ertaş BlokBims 37. Yapı Fuarında
13-05-14
ertaş Kızılay'dan BlokBims'e Teşekkür Belgesi
11-04-14
ertaş Bakan Yıldız'ın Katılımlarıyla Fabrikamızda Açılış
19-03-14
ertaş Yeşilay'dan BlokBims'e Ziyaret
15-03-14
ertaş Ertaş, Türkiye İnşaat Sektörünün Sorunlarını Hükümete Anlattı
07-03-14
ertaş BlokBims'ten Kızılay'a Kan Bağışı
06-02-14
ertaş BlokBims 2. Nevşehir Kariyer Fuarında
07-12-13
ertaş BlokBims İdari ve Bölge Satış Sorumluları ile Nevşehir Programı Düzenlendi
03-12-13
ertaş
 Copyright © 2014 ERTAŞ GRUP - Tüm Hakları Saklıdır.