erta
Ana Sayfa    Yönetim Kurulu    Tarihçe    Haberler    İletişim
Ertaş Ailesi'nin Düðün Töreni

ErtaÅŸ Ailesi'nin Düðün Töreni

   NevÅŸehir'imizin hayırsever ış Adamı ve ErtaÅŸ Grup Yönetim Kurulu BaÅŸkanı Musa ErtaÅŸ'ın küçük oðlu Mustafa ErtaÅŸ'ın hafta sonunda Dedeman Otel'de düzenlenen dillere destan düðün törenine görülmemiÅŸ bir katılım gerçekleÅŸti. NevÅŸehir Belediye BaÅŸkanı Hasan Ünver'in Nikahını kıydıðı düðünde ÅŸahitliðini ise NevÅŸehir Valisi Abdurrahman SavaÅŸ, NevÅŸehir Garnizon Komutanı Turgay Aras, Eski Bayındırlık ve ıskan Bakanı Trabzon Milletvekili Koray Aydın yaptı.

   ErtaÅŸ Ailesinin bu mutlu gününde rekor bir katılımla Dedeman otelinin salonları doldu doldu taÅŸtı. Düðün Töreninde Siyaset, Sanayi ve ış Dünyası Medya ve protokol Dünya’sının renkli simaları ve çok sayıda NevÅŸehirli iÅŸ adamları esnaflarımız yer aldılar. Damat Mustafa ErtaÅŸ ile Gelin Seda hanımın şıklıðı ile göz kamaÅŸtırdıðı gecede, Ankaralı Namık da Salonu CoÅŸturdu.

   Ä±stanbul’dan gelen sanatçı Özden'in ÅŸarkılarıyla baÅŸlayan muhteÅŸem Düðün Töreninde, Fikret Çapacı'nın sunumlarıyla Sahneyi Ankaralı Namık 'ın almasıyla adeta yer yerinden oynadı. Salonu dolduran binlerce kiÅŸi Ankaralı Namık'ın birbirinden güzel parçalarıyla yaklaşık 2 saat boyunca gönüllerince eðlendiler. Ankaralı Namık la hatıra fotoðrafı çekinmek isteyen hayranlarını geri çevirmeyen sanatçı performansıyla düðün konuklarından da tam not aldı. MuhteÅŸem düðünün akıllarda kalan bir baÅŸka anekdotu sizlerle paylaÅŸmak istiyoruz. ErtaÅŸ ailesinin Dedeman otelde gerçekleÅŸtirilen düðün töreninde yüzlerce çelenk ve çiçekler ise düðün bitiminde ancak kamyonlarla taşınabildi. Salonda yer bulamadıkları için geri dönmek zorunda kalanları da sayarsak, Dedeman Oteli yetkililerinden de aldıðımız bilgilere göre ÅŸu ana kadar NevÅŸehir’in en büyük kalabalık toplayan düðünü ve en ilgi çeken düðünü dersek abartmış olmayız.

   ErtaÅŸ ailesi olarak bizleri onurlandıran bütün NevÅŸehirli hemÅŸerilerimize eÅŸ dost arkadaÅŸ ve akrabalarımıza sonsuz teÅŸekkür ediyorum. Herkesten Allah razı olsun. Hayatta her ÅŸey bir tarafa herkesin yeter ki böyle gönül dostları olsun. Acılar kederler paylaÅŸtıkça azalır, böyle özel ve güzel günlerde paylaÅŸtıkça çoðalırmış sözü gerçekten çok doðru son olarak bir baba olarak da Mustafa&Seda yavrularımıza mutluluklar diliyorum.

15.09.11 | Gösterim: 1254 | Yazdır | Devamı
Haberler Copyright © 2015 ERTAŞ GRUP - Tüm Hakları Saklıdır.