erta
Ana Sayfa    Bakann Mesaj    Ynetim Kurulu    Tarihe    Haberler    letiim
Ertaş Ailesi'nin Düðün Töreni

Ertaş Ailesi'nin Düðün Töreni

   Nevşehir'imizin hayırsever ış Adamı ve Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş'ın küçük oðlu Mustafa Ertaş'ın hafta sonunda Dedeman Otel'de düzenlenen dillere destan düðün törenine görülmemiş bir katılım gerçekleşti. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'in Nikahını kıydıðı düðünde şahitliðini ise Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir Garnizon Komutanı Turgay Aras, Eski Bayındırlık ve ıskan Bakanı Trabzon Milletvekili Koray Aydın yaptı.

   Ertaş Ailesinin bu mutlu gününde rekor bir katılımla Dedeman otelinin salonları doldu doldu taştı. Düðün Töreninde Siyaset, Sanayi ve ış Dünyası Medya ve protokol Dünya’sının renkli simaları ve çok sayıda Nevşehirli iş adamları esnaflarımız yer aldılar. Damat Mustafa Ertaş ile Gelin Seda hanımın şıklıðı ile göz kamaştırdıðı gecede, Ankaralı Namık da Salonu Coşturdu.

   ıstanbul’dan gelen sanatçı Özden'in şarkılarıyla başlayan muhteşem Düðün Töreninde, Fikret Çapacı'nın sunumlarıyla Sahneyi Ankaralı Namık 'ın almasıyla adeta yer yerinden oynadı. Salonu dolduran binlerce kişi Ankaralı Namık'ın birbirinden güzel parçalarıyla yaklaşık 2 saat boyunca gönüllerince eðlendiler. Ankaralı Namık la hatıra fotoðrafı çekinmek isteyen hayranlarını geri çevirmeyen sanatçı performansıyla düðün konuklarından da tam not aldı. Muhteşem düðünün akıllarda kalan bir başka anekdotu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ertaş ailesinin Dedeman otelde gerçekleştirilen düðün töreninde yüzlerce çelenk ve çiçekler ise düðün bitiminde ancak kamyonlarla taşınabildi. Salonda yer bulamadıkları için geri dönmek zorunda kalanları da sayarsak, Dedeman Oteli yetkililerinden de aldıðımız bilgilere göre şu ana kadar Nevşehir’in en büyük kalabalık toplayan düðünü ve en ilgi çeken düðünü dersek abartmış olmayız.

   Ertaş ailesi olarak bizleri onurlandıran bütün Nevşehirli hemşerilerimize eş dost arkadaş ve akrabalarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Herkesten Allah razı olsun. Hayatta her şey bir tarafa herkesin yeter ki böyle gönül dostları olsun. Acılar kederler paylaştıkça azalır, böyle özel ve güzel günlerde paylaştıkça çoðalırmış sözü gerçekten çok doðru son olarak bir baba olarak da Mustafa&Seda yavrularımıza mutluluklar diliyorum.

15.09.11 | Gsterim: 1071 | Yazdr | Devam
Haberler



 Copyright © 2014 ERTA GRUP - Tm Haklar Sakldr.